MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7314752
nr 731 4752
Byrå
50-tal, längd: 60, djup: 33, höjd: 76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 december 2011
kl 17:59:45
150 kr
250 kr
300 kr